cURRICULUM

Prijzen en selecties

2018 – Monument “de pietjes” voor het Europees muziekfestival voor de jeugd te Pelt

1999 – Realisatie vredesmonument Neerpelt

1997 – Prijs Anto Diez Bredene

1994 – Kunstenaarsverblijf Isola Comacina Italië

1991 – Selectie Europese Biënnale voor jonge kunstenaars Germinations VI Aken

1989 – Prijs Limburgse federatie voor beeldende kunsten

1988 – Prijs de Keyser

1985 – Prijs Proost de Barsy

individuele tentoonstellingen

2018 – EMJ-monument “de pietjes”

1990 – Galerij 45 Brussel- Tucson Arizona US

2016 – Open atelier Neerpelt

2010 – De kunsthoek Mol

2008 – Ingebed Pepingen

2008 – Gelijkekansenhuis Brussel

2007 – Galerie Katharese Tilburg

2005 – Stedelijk museum Hoogstraten

2004 – Galerie Kathareze Tilburg

2004 – Suikermuseum Tienen

2000 – Realisatie Marie Popelin-prijs Nederlandstalige vrouwenraad

 

1999 – RealisatieVredesmonument Neerpelt

1999 – De Dommelgalerij Neerpelt

1999 – CC Genk Framed clouds

1998 – Galerij De Refuge Antwerpen Framed clouds

1996 – De slijperij Geel

1955 – Couleurs Val Mosan Luik

1995 – Provinciaal CC Dommelhof Neerpelt

1994 – De slijperij Geel

1992 – CIAP Hasselt

1991 – Academiegalerij Antwerpen

1990 – Galerij 45 Brussel

1990 – Jacob Jordaenshuis Antwerpen

groepstentoonstellingen

2020 – Dommelhof met Sus Pellens

2019 – O tempora, O muze Heusden-zolder

2019 – Odart Sint Oda Overpelt

2019 – Zover het oog kan zien Palethe Overpelt

2016 – Kunst op het hof Neerpelt

2015 – Kunstroute Gooik “Ik hij en wei”

2015 – Kunstproject in situ “over vloed” Ranst

2011 – Keunen en Keunen ’t Getouw mol

2010 – Keunen en Keunen Dommelhof Neerpelt

2013 – Taal en Teken Pajottenland Romain Pais

2008 – Ingebed Pepingen

2007 – Beelden in Gees 

2005 – Arte sull’acqua Mantova Italie

2005 – Kunstroute Sporen en Spiegelingen Beert

2005 – Arte sull’acqua Mantova Italie

 

2003 – Internationale kunstroute Tempus Arti Nederland

2003 – Internationales Künstlerinnen symposium Splügenpass Zwitserland

2001 – Europees project IN VIA (koffers-project)

2000 – Kunst op het water te Oud-Heverlee

1999 – Open Atelier Antwerpen Noord

1999 – Zinder II Aarschot + Ciap Hasselt

1997 – Let’s Find Galerie te Boechout

1997 – Vrouwendag Roeselare

1996 – Gynaika in de Faculty club te Leuven

1996 – Lineart Gent

1995 – Mijntekens te Maasmechelen

1994 – Stoelen in de Slijperij te Geel

1992 – Galeria Budapest Hongarije

1991 – Germinations VI in het Ludwig forum te Aken

1990 – Prijs schilderkunst Limburg in Genk, Antwerpen, Brugge

1988 – Laureaten club der XII te Antwerpen

studies

2009-2013

Master in Sociale en culturele antropologie KUL

1988-1991

Laureaat van het Nationaal Hoger Instituut te Antwerpen

1984-1988

Meester in de schilderkunst aan de koninklijke Academie voor schone kunsten te Antwerpen

1975-1983

Hogere cyclus en finaliteit tekenen, schilderen en beeldhouwen aan het Noord-limburgs Instituut voor Kunstonderwijs

Next Exposition

HASSELT
Pastoraal Centrum Seminarie
Tulpinstraat 75

Zaterdag 27 februari tot maandag 5 april 2021
Alle dagen toegankelijk tussen 10u en 17u
Zaterdag van 10u tot 12u
(zaterdagnamiddag en zondag gesloten)