cURRICULUM
Prijzen en selecties
2018 – Monument “de pietjes” voor het Europees muziekfestival voor de jeugd te Pelt
1999 – Realisatie vredesmonument Neerpelt
1997 – Prijs Anto Diez Bredene
1994 – Kunstenaarsverblijf Isola Comacina Italië
1991 – Selectie Europese Biënnale voor jonge kunstenaars Germinations VI Aken
1989 – Prijs Limburgse federatie voor beeldende kunsten
1988 – Prijs de Keyser
1985 – Prijs Proost de Barsy
individuele tentoonstellingen
2021 – Pastoraal centrum bisdom Hasselt
2018 – EMJ-monument “de pietjes”
2016 – Open atelier Neerpelt
2010 – De kunsthoek Mol
2008 – Ingebed Pepingen
2008 – Gelijkekansenhuis Brussel
2007 – Galerie Katharese Tilburg
2005 – Stedelijk museum Hoogstraten
2004 – Galerie Kathareze Tilburg
2004 – Suikermuseum Tienen
2000 – Realisatie Marie Popelin-prijs Nederlandstalige vrouwenraad
1999 – RealisatieVredesmonument Neerpelt
1999 – De Dommelgalerij Neerpelt
1999 – CC Genk Framed clouds
1998 – Galerij De Refuge Antwerpen Framed clouds
1996 – De slijperij Geel
1955 – Couleurs Val Mosan Luik
1995 – Provinciaal CC Dommelhof Neerpelt
1994 – De slijperij Geel
1992 – CIAP Hasselt
1991 – Academiegalerij Antwerpen
1990 – Galerij 45 Brussel
1990 – Jacob Jordaenshuis Antwerpen
1990 – Galerij 45 Brussel- Tucson Arizona US
groepstentoonstellingen
2020 – Dommelhof met Sus Pellens
2019 – O tempora, O muze Heusden-zolder
2019 – Odart Sint Oda Overpelt
2019 – Zover het oog kan zien Palethe Overpelt
2016 – Kunst op het hof Neerpelt
2015 – Kunstroute Gooik “Ik hij en wei”
2015 – Kunstproject in situ “over vloed” Ranst
2011 – Keunen en Keunen ’t Getouw mol
2010 – Keunen en Keunen Dommelhof Neerpelt
2013 – Taal en Teken Pajottenland Romain Pais
2008 – Ingebed Pepingen
2007 – Beelden in Gees
2005 – Arte sull’acqua Mantova Italie
2005 – Kunstroute Sporen en Spiegelingen Beert
2005 – Arte sull’acqua Mantova Italie
2003 – Internationale kunstroute Tempus Arti Nederland
2003 – Internationales Künstlerinnen symposium Splügenpass Zwitserland
2001 – Europees project IN VIA (koffers-project)
2000 – Kunst op het water te Oud-Heverlee
1999 – Open Atelier Antwerpen Noord
1999 – Zinder II Aarschot + Ciap Hasselt
1997 – Let’s Find Galerie te Boechout
1997 – Vrouwendag Roeselare
1996 – Gynaika in de Faculty club te Leuven
1996 – Lineart Gent
1995 – Mijntekens te Maasmechelen
1994 – Stoelen in de Slijperij te Geel
1992 – Galeria Budapest Hongarije
1991 – Germinations VI in het Ludwig forum te Aken
1990 – Prijs schilderkunst Limburg in Genk, Antwerpen, Brugge
1988 – Laureaten club der XII te Antwerpen
studies
2009-2013
Master in Sociale en culturele antropologie KUL
1988-1991
Laureaat van het Nationaal Hoger Instituut te Antwerpen
1984-1988
Meester in de schilderkunst aan de koninklijke Academie voor schone kunsten te Antwerpen
1975-1983
Hogere cyclus en finaliteit tekenen, schilderen en beeldhouwen aan het Noord-limburgs Instituut voor Kunstonderwijs
Next Exposition
HASSELT
Pastoraal Centrum Seminarie
Tulpinstraat 75
Zaterdag 27 februari tot maandag 5 april 2021
Alle dagen toegankelijk tussen 10u en 17u
Zaterdag van 10u tot 12u
(zaterdagnamiddag en zondag gesloten)